اولین جشنواره ملی ساختمان انرژی صفر (جایزه ملی طراحی ساختمان ZEB)

دسته: مهندسی و تکنولوژی
پنجشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۶
The First National Festival in Zero Energy Buildings
[کنفرانس،همایش، سمینار]
تهران - وزارت نیرو
برگزارکننده: وزارت نیرو از طریق سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) و با همکاری پژوهشکده فرهنگ‌، هنر و معماری جهاد دانشگاهی

تاریخ شروع: پنجشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۶ - تاریخ پایان: پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶

تلفن تماس با دبیرخانه: 021-66970906 16الی داخلی 301-300-320
نمابر: 021-66970906 16الی داخلی320
آدرس وب سایت: http://zebfestival.ir/
آدرس ایمیل: zebfestival@gmail.com

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور؛اولین جشنواره ملی ساختمان انرژی صفر (جایزه ملی طراحی ساختمان ZEB) به همت سازمان بهره‌وری انرژی ایران و پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی برگزار خواهد شد؛وزارت نیرو در نظر دارد تا از طریق سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) و با همکاری پژوهشکده فرهنگ‌، هنر و معماری جهاد دانشگاهی، رویدادی با عنوان «اولین جشنواره ملی ساختمان‌های انرژی صفر (ZEB) » را در اواخر مهرماه ۱۳۹۶ برگزار نماید.
مهم‌ترین بخش این جشنواره، مسابقه ملی طراحی ساختمان انرژی نزدیک صفر می‌باشد که از تیم‌های مختلف سراسر کشور جهت ارسال آثار منطبق با نظام‌نامه مسابقه دعوت به عمل می‌آورد. این برای اولین بار در کشور است که چنین مسابقه ای با سبک مسابقات مشابه بین‌المللی، به‌صورت تیمی برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است، جشنواره علاوه بر مسابقه مذکور، مشتمل بر کارگاه‌های آموزشی بین‌المللی(با حضور اساتید مطرح داخلی و خارجی) و نمایشگاه تخصصی(با حضور شرکت ها و موسسات فعال در حوزه انرژی و ساختمان) نیز می‌باشد. همچنین در اختتامیه جشنواره، برای اولین بار، جایزه‌ای با عنوان “نشان ملی ساختمان انرژی صفر” به همراه ۱۵۰میلیون ریال به بهترین طرح از دید کمیته داوران اهداء خواهد شد. به چهار تیم برگزیده دیگر نیز جوایز ارزنده‌ای تعلق خواهد گرفت.
علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند  به وب سایت این جشنواره مراجعه نمایند.

مسئول یا دبیر همایش: جناب آقای مهندس رمضانی
امکان ارسال مقاله: خیر
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 2892
برچسب ها: