تد اکس دانشگاه صنعتی شریف

دسته: دسته‌بندی نشده
پنجشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۲
TEDxsharifuniversity
[کنفرانس،همایش، سمینار]
تهران - دانشگاه صنعتی شریف - سالن جابرابن حیان
برگزارکننده: دانشگاه صنعتی شریف

تاریخ شروع: پنجشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۲ - تاریخ پایان: پنجشنبه ۰۷ شهریور ۱۳۹۲

تلفن تماس با دبیرخانه: 66009075 - 66165185 - 66027796
نمابر: 66012462
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@tedxsharifuniversity.com

کسب و کار

هنر و ادبیات

تکنولوژی

علم

سرگرمی

عمومی
درباره تد

TED تد یک سازمان غیر انتفاعی است که وقف به اشتراک گذاشتن افکار و ایده های ارزشمند برای عموم شهروندان جهانی شده است. TED بیست و شش سال قبل تحت عنوان یک کنفرانس چهار روزه در کالیفرنیا حیات خود را آغاز نمود و برای حمایت از نوآوری ها و ایده های موثر جهانی به رشد خود ادامه داد. این سازمان از متفکرین، ایده پردازان و فعالان پیشرو در سطح جهان دعوت میکند تا مهمترین ایده های خود را به خلاقانه ترین شکل ممکن در هجده دقیقه بازگو نمایند. این گفتگوها به طور رایگان برای عموم در وبگاه تد به اشتراک گذاشته می شوند.

تد اکس دانشگاه شریف

سخنرانان TED دانشگاه صنعتی شریف در راستای رسالت های خود مبنی بر تسهیم دانش، نو آوری و سرمایه های فکری در ابعاد ملی و ایجاد و حفظ روحیه خلاقیت و خودباوری در کشور برگزاری TedxSharifUniversity را به عنوان رویدادی استاندارد به منظور به اشتراک گزاری تجربیات برتر کشور در دستور کار خود قرار داده است. جایگاه منحصر به فرد دانشگاه صنعتی شریف، پشتوانه علمی و صنعتی دانشگاه، حضور فارغ التحصیلان دانشگاه در بالاترین سطوح خبرگان کشور در سطح ملی و بین المللی این دانشگاه را به محل مناسبی برای گردآوری و هم اندیشی برترین استعداد های کشور در حوزه های گوناگون علمی و فرهنگی تبدیل نموده است.

مجموع ویژگی های ذکر شده TedxSharifUniversity را به عنوان مرجع حضور نخبگان کشور و تبلور و هم افزایی تجربیات، نو آوری و سرمایه های فکری در سطح ملی و بین المللی معرفی مینمایدمسئول یا دبیر همایش: جناب آقای مهدی شفیعی زاده
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1273
برچسب ها: