جشنواره نوآوری های تلفن همراه

دسته: دسته‌بندی نشده
یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰
Mobile Innovation Awards
[کنفرانس،همایش، سمینار]
تهران - مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما
برگزارکننده: مرکز مطالعات تکنولوژیک دانشگاه صنعتی شریف

تاریخ شروع: یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ - تاریخ پایان: دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۰

تلفن تماس با دبیرخانه: 66524823-021
نمابر: 66524824-021
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@vasiran.com

۱-مسابقه شهروندی:

ای کاش می شد با تلفن همراهم . . .

۲-مقالات:

تالیفی، ترویجی، آموزشی، ترجمه ای

۳-نرم فزارهای تولیدی:

نرم افزارهای کاربردی، بازی و . .

۴-طرح کسب و کار (طرح تجاری)دانشگاه صنعتی شریف در راستای رسالت خود مبنی بر حضور ارزش آفرین و کاربردی در جامعه، ضمن برگزاری دومین کنفرانس خدمات ارزش افزوده تلفن همراه ایران در اسفند ماه جاری، «نخستین جشنواره نوآوری های تلفن همراه ایران» را نیز با هدف جذب نخبگان، کارآفرینان، شرکت های کوچک و عامه‌ی مردم جهت ارایه‌ی ایده های کاربردی شهروندان، طرح های کسب و کار، نرم افزارهای تلفن همراه و مقالات آموزشی ترویجی برگزار می‌کند.

با توجه به استقبال گسترده از کنفرانس پیشین که با حضور وزیر محترم ICT، مدیران عامل اپراتورهای تلفن همراه و طیف وسیعی از بدنه‌ی مدیریتی ارشد صنعت مخابرات همراه بود، انتظار می‌رود که این جشنواره نیز مورد استقبال صاحبنظران، مدیران، متخصصان، افراد خلاق و شرکت¬های فعال حوزه نرم¬افزار و خدمات ارزش افزوده تلفن همراه قرار گیرد.

از مزایای متعدد این جشنواره از قبیل: حضور در بین بیش از 500 نفر از مدیران ارشد صنعت تلفن همراه ایران، برخورداری از جوایز جشنواره بیش از 200/000/000 ریال، دریافت جوایز جشنواره از وزیر محترم ارتباطات و فناوری، دریافت لوح یادبود و تندیس جشنواره و مزایای دیگر برخوردار گردید . همچنین آخرین مهلت ارسال آثار تا پایان 15 دی ماه می¬باشد و آثار ارسالی در دو مرحله داوری توسط اساتید و متخصصین برجسته ارزیابی شده و آثار برتر انتخاب خواهند گردید. لازم به ذکر است مراسم اهدای جوایز در تاریخ 14 اسفند ماه مقارن با افتتاحیه کنفرانس خدمات ارزش افزوده برگزار خواهد گردید.


مسئول یا دبیر همایش: جناب آقای محمد امین پهلوان زاده
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 938
برچسب ها: