دومین همایش ملی توسعه حرفه ایی مدرسان زبان انگلیسی

دسته: علوم اجتماعی و انسانی
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴
English Teachers Professional Development
[کنفرانس،همایش، سمینار]
بوشهر - دانشگاه فرهنگیان
برگزارکننده: دانشگاه فرهنگیان بوشهر - موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر

تاریخ شروع: دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - تاریخ پایان: چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴

تلفن تماس با دبیرخانه: 09365001582
نمابر: 07733326649
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: admin@etpd.ir

سمینار و کارگاه رشد حرفه ای مدرسین زبان انگلیسی با حضور پروفسور Jack C. Richars
دومین همایش ملی توسعه حرفه ایی مدرسان زبان انگلیسی با حضور آقای دکتر جک سی ریچاردز در اسفند ماه سال جاری در دانشگاه فرهنگیان بوشهر با همکاری موسسه فرهنگی آموزشی زبان سرای بوشهر برگزار میشود.
به گزارش پایگاه فراخوانهای علمی پژوهشی کشور،دومین همایش توسعه ملی توسعه حرفه ایی مدرسان زبان انگلیسی با مشارکت آقای دکتر جک سی ریچاردز متخصص در حوزه طراحی مفاد آموزشی و آموزش زبان انگلیسی در اسفندماه در بوشهر برگزار خواهد گردید.
این همایش که در سال گذشته با همین عنوان در تهران برگزار شد،برای دومین سال پیاپی و این بار در بوشهر برگزار می گردد.این همایش که متشکل از کارگاه های مختلف در حوزه آموزش زبان انگلیسی است،بناست به بررسی مسائل متعدد در حوزه منابع آموزشی ،شیوه های تدریس و راهکارهای یادگیری از تاریخ 17 الی 19 اسفند در دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی بوشهر برگزار گردد.
علاقه مندان می توانند با مراجعه با سایت همایش به آدرسwww.etpd.ir کارگاه های مورد نظر خود را انتخاب و برای این رخداد علمی ثبت نام نمایند.مدارک شرکت در کارگاه ها با تأیید آقای دکتر ریچاردز صادر می گردد.
تمامی اساتید زبان در تمامی رده ها،مدرسین مؤسسات آموزش زبان و همچنین دانشجویان دکتری و کارشناسی ارشد زبان انگلیسی می توانند مخاطبین این کارگاه های بین المللی باشند.مسئول یا دبیر همایش: دکتر مولایی
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1177
برچسب ها: