دومین کتاب سال مهندسی مکانیک در همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک ایران

دسته: دسته‌بندی نشده
سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴
(2015ISME)
[کنفرانس،همایش، سمینار]
تهران - دانشگاه صنعتی امیرکبیر
برگزارکننده: انجمن مهندسان مکانیک ایران

تاریخ شروع: سه شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ - تاریخ پایان: پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴

تلفن تماس با دبیرخانه: 88871917
نمابر: 88665870
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: motamedi_nejad@yahoo.comانجمن مهندسان مکانیک ایران، به عنوان یکی از بزرگترین و فعال ترین انجمن های علمی کشور، پس از انتشار موفقیت آمیز نخستین کتاب سال مهندسی مکانیک در سال 1392 درنظر دارد به طور منظم و هر دو سال یک بار به انتشار کتاب دوسالانه مهندسی مکانیک بپردازد.
این کتاب مرجعی معتبر برای کلیه فعالان حوزه مهندسی مکانیک ایران است که با پیشرفت ها، نوآوری ها، برنامه ها و چالش های این حوزه در صنعت، در دانشگاه و در جامعه آشنا شوند. قرار است از دومین کتاب سال مهندسی مکانیک در بیست و سومین همایش سالانه بین المللی مهندسی مکانیک ایران که 22-24 اردیبهشت 1394 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران (پلی تکنیک) برگزار می گردد رونمایی شود.
بخش ویژه ای از این کتاب به معرفی شرکتهای معتبر صنعتی مرتبط با مهندسی مکانیک اختصاص یافته است. لذا خواهشمند است درصورتی که مایلید شرکت تحت مدیریت جنابعالی در این کتاب معرفی و تولیدات، توانمندی ها، افتخارات، نوآوری هاو دستاوردهای شرکت در کتاب درج شود با دفتر جذب اگهی دومین کتاب سال مهندسی مکانیک با نشانی زیر تماس حاصل فرمائید.از آنجاییکه قرار است این کتاب تا دی ماه سال 1393آماده چاپ گردد، طبق برنامه زمانبندی لازم است محتوای کتاب تاآخر مهرماه 1393 تدوین شده باشد.با توجه به مراتب فوق تسریع دراقدام مقتضی باعث امتنان است.*تخفیف ویژه: شرکتهای متقاضی درصورت نهایی نمودن قرارداد تا تاریخ 93/06/15 مشمول تخفیف ویژه می گردند.مسئول یا دبیر همایش: جناب آقای مهدی حبیب الهی
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1130
برچسب ها: