رباتیک از دانشگاه تا صنعت

دسته: مهندسی و تکنولوژی
سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵

[کنفرانس،همایش، سمینار]
همدان - دانشگاه صنعتی
برگزارکننده: دانشگاه صنعتی همدان به همراه اتحادیه رباتیک و مکاترونیک ایران

تاریخ شروع: سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - تاریخ پایان: پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵

تلفن تماس با دبیرخانه: 09145541735 - 08138411457
نمابر: 08138380520
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: hamayesheng.hut@gmail.com

مهندسی برق

مهندسی پزشکی

مهندسی رباتیک

کنترل و اتوماسیون

از ایده تا صنعت
روز29 اردیبهشت ماه هر سال به مناسبت تصویب این رشته در این تاریخ ” روز ملی مهندسی رباتیک” نام دارد. دانشگاه های مختلفی هر ساله این روز و هفته ای که این روز در آن قرار دارد را گرامی میدارند. دانشگاه صنعتی همدان در طی دوسال متمادی این گرامیداشت را تحت عناوین ” رباتیک و اتوماسیون صنعتی” و ” تعامل انسان و ربات” با حضور صنایع مختلف و مرتبط و اساتید به نام کشورمان برگزار نموده است.
و با توجه به تشکیل” اتحادیه ی رباتیک و مکاترونیک” که در اسفندماه امسال تشکیل گردید، سومین گرامیداشت هفته ملی رباتیک از رنگ و بوی خاص تری نسبت به دیگر دانشگاه ها و سالهای گذشته برخورداراست. ما در این همایش قصد داریم طبق هدف تشکیل انجمن های علمی و نهاد بزرگتری مانند اتحادیه که متشکل از همین انجمن هاست حلقه ی گم شده ارتباط دانشگاه و صنعت را بسازیم.
امید برآنست که بتوان این هدف را تکامل بخشید و دانشجویان، اساتید و صنعتگران در کنار یکدیگر برای اعتلای آرمان های جمهوری اسلامی ایران بکوشند. لازم به توضیح می باشد که برگزار کنندگان این دوره از همایش انجمن های علمی مهندسی رباتیک، مهندسی برق و مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی همدان با همکاری مستقیم اعضای اتحادیه رباتیک و مکاترونیک هستند.مسئول یا دبیر همایش: دکتر پیام ورشوی
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1109
برچسب ها: