رویداد استارتاپ ویکند زیست محیطی

دسته: مهندسی و تکنولوژی
چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵
green Startup Weekend
[کنفرانس،همایش، سمینار]
قزوین - دانشگاه بين المللی امام خمينی(ره)
برگزارکننده: اداره كل حفاظت محيط زيست استان قزوين با همكاری پارك علم و فناوری استان قزوين و دانشگاه بين المللی امام خمينی ره

تاریخ شروع: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - تاریخ پایان: جمعه ۲۱ آبان ۱۳۹۵

تلفن تماس با دبیرخانه: 02833697200
نمابر: 02833697200
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@qstp.ir

ایده‌پردازی زیست‌محیطی

کسب و کار سبز در حوزه های

ارتباط محیط زیست و کارآفرینی راه‌اندازی یک کسب و کار سبز

و سایر موارد مرتبطنظر به نیاز استان جهت رفع مشکلات زیست محیطی با وجود تعداد شهرک های صنعتی در استان و همچنین به منظور کمک به توسعه ایده های خلاقانه و در راستای هدایت ایده ها به خلق ثروت، رویداد “زیست شتاب قزوین (استارت آپ ویکند محیط زیست قزوین)” با همکاری سه جانبه سازمان محیط زیست، پارک علم و فناوری و دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) از تاریخ چهارشنبه ۱۹ آبان ماه لغایت جمعه ۲۱ آبان ماه در دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) برگزار می گردد.
شایان ذکر است استارت‌آپ ویکند یک رویداد آموزشی-تجربی (Experiential Education) شناخته شده در سراسر دنیاست که در سه روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه‌ای شامل ایده پردازان، کارآفرینان، علاقه‌مندان استارت‌آپ و … گرد هم می‌آیند تا طی ۵۴ ساعت ایده‌هایشان را مطرح کنند، تیم سازی نمایند و هر تیم با راهنمایی و هدایت مربیان مدل کسب و کارش را تهیه و به تبیین کسب و کارش در مقابل داوران بپردازد. و در انتها نیز تیم های برگزیده توسط هیئت داوران انتخاب می شوند.
موضوع استارتاپ ویکند کاملاً درباره آموزش علم خلاقیت است؛ نه‌ تنها تئوری‌ها را فرابگیرند، بلکه استراتژی خود را بسازند و استفاده از آن را بیاموزند. بیش از ۳۶ درصد از تیم های استارتاپ‌ ویکندها حتی بعد از سه ماه هم با قدرت به کارشان ادامه می‌دهند. حدود ۸۰ درصد از شرکت‌کنندگان، بعد از استارتاپ‌ویکند نیز به همکاری با تیم خود ادامه می‌دهند.
کارشناسان و مدیران مراکز رشد استان قزوین، فعالین فضای کارآفرینی و صاحب نظران حوزه محیط زیست به عنوان سخنران، داور و مربی در این رویداد حضور دارند و فرصت مناسبی برای گفت‌وگو با آنان و دریافت راهنمایی فراهم است.مسئول یا دبیر همایش: پارك علم و فناوری استان قزوين
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1339
برچسب ها: