سمینار اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم

دسته: کسب و کار و مدیریت
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[کنفرانس،همایش، سمینار]
یزد - سالن همایش های اتاق بازرگانی
برگزارکننده: گروه شرکت های آرک

تاریخ شروع: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - تاریخ پایان: شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

تلفن تماس با دبیرخانه: 25924
نمابر: 22027534
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@arkgroup.ir

تشریح جزئیات اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم

شامل مباحث مالیاتی تجدید ارزیابی دارایی ها، حسابرسی مالیاتی، رسیدگی به تراکنش های بانکی مشکوک، مالیات املاک و مستغلات، معافیت های مالیاتی، مالیات اشخاص خارجی، طرح جامع مالیاتی و جرم مالیاتی.

برگزاری کارگاه پرسش و پاسخ در خصوص اطلاحیه قانون مالیات های مستقیم

به منظور پاسخگویی به پرسش ها و ابهامات مرتبط با اجرای اصلاحیه قانون مالیاتهای مستقیم با حضور مدیر کل امور مالیاتی استان و معاون مالیاتی استان.

برگزاری کارگاه پرسش و پاسخ در خصوص مالیات بر ارزش افزوده

به منظور پاسخگویی به پرسش ها و ابهامات مرتبط با قوانین مالیات بر ارزش افزوده، با حضور معاون ارزش افزوده اداره کل امور مالیاتی استان

بررسی اثرات اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم روی صنعتآشنایی با قوانین کشور علی الخصوص قانون مالیات ها می تواند اثرات مثبتی در ذخیره منابع شرکت داشته باشد و از بروز اثرات منفی در پرداخت مبالغ خارج از تعهدات قانونی هر شرکت جلوگیری نماید. با توجه به اجرای قانون اصلاح مالیات‌های مستقیم از ابتدای سال ۹۵ ، یاس سیستم یکی از زیر مجموعه های وابسته به گروه شرکت های آرک بر اساس رسالت حرفه ای خود، سلسله سمینارهای تخصصی با عنوان “اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم” را در استان های مختلف کشور برنامه ریزی نموده است . هدف از اجرای این سمینارها آشنایی هر چه بیشتر حسابداران، حسابرسان، مدیران و معاونان مالی و مدیران ارشد شرکت ها در خصوص بندهای اصلاحی و رفع ابهامات و سوالات اساسی بوجود آمده در این زمینه است.


مسئول یا دبیر همایش: خانم فروزنده
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1455
برچسب ها: