سومین همایش ملی آسیب شناسی آموزش سازمانی

دسته: دسته‌بندی نشده
دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۳

[کنفرانس،همایش، سمینار]
تهران - سالن همایش های هتل المپیک
برگزارکننده: ره آوران آفاق صنعت

تاریخ شروع: دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۳ - تاریخ پایان: سه شنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۳

تلفن تماس با دبیرخانه: 77515987
نمابر: 77539268
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: asg2@afaghsanatgroup.com

بررسی آسیب های رویکرد در برنامه ریزی و تدوین آموزشهای سازمانیامروزه در اکثر سازمانها آموزش کارکنان به عنوان یکی از اصول اساسی مطرح است اما باید پذیرفت در شرایط کنونی، آموزش کارکنان در سازمانها با شرایط، محدودیتها و مشکلات خاص خود روبروست و این تضاد یعنی نیاز به آموزش و بهسازی نیروی انسانی از یک سو و موانع برنامه ریزی و توسعه آموزشهای سازمانی برای متولیان امر آموزش از سوی دیگر، به صورت یک مشکل جدی در آمده است.
پس از برگزاری موفقیت آمیز دو دوره گذشته همایش آسیب شناسی آموزش سازمانی، سومین همایش “آسیب شناسی آموزش سازمانی”، با رویکرد کاربردی مبتنی بر تجربیات اجرایی در سازمانها توسط موسسه ره آوران آفاق صنعت با همکاری انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی در تاریخ 5 و 6 آبانماه سال جاری برگزار میگردد.
در دو دوره گذشته تلاش بر آن بود تا موانع و مشکلاتی که در مسیر برنامه ریزی ، رشد و توسعه آموزشهای سازمانی وجود دارد مورد بررسی قرار گیرد و خوشبختانه با توجه به اینکه برای اولین بار در کشور از این نگاه به حوزه آموزشهای سازمانی پرداخته می شد، نتایج بدست آمده موفقیت آمیز بود.
در سومین همایش آموزش های سازمانی، با استفاده از نتایج دوره های گذشته همایش تغییراتی در برخی محورها ایجاد شده و سیاستهای کلی آن به سوی شناخت دقیق آسیب ها و ارائه راهکارهای عملی حرکت بیشتری نموده است.
آنچه مسلم است آگاهی از نتایج تجربیات و پژوهشهای افراد و سازمانهای مختلف در این زمینه و چالشهای پیش روی آموزش در سازمانها و راهکارهای ارایه شده که نتایج آن نیز در مراحل مختلف مشخص گردیده است، عامل مهمی برای شناسایی و مواجه با آسیب های حوزه آموزش سازمانی است.
بر همین اساس دبیرخانه همایش تلاش دارد با استفاده از تجربیات و نقطه نظرات کاربردی مدیران و متولیان امر آموزشهای سازمانی و اساتید با سابقه از سراسر کشور در قالب سخنرانیهای کاربردی و مقالات علمی، آسیب های این حوزه و راهکارهای آسیب زدایی آن را مورد بحث و بررسی تخصصی قرار دهد.
امید است برگزاری سومین دوره این همایش نقش موثر و کارآمدی در بهبود آموزشهای سازمانی و توسعه بهره وری نیروی انسانی داشته باشد.مسئول یا دبیر همایش: جناب آقای فریبرز قاسمی
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1157
برچسب ها: