سومین کنفرانس بین المللی علوم رفتاری

دسته: دسته‌بندی نشده
جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۲
3rd International Conference on Behavioral Sciences
[کنفرانس،همایش، سمینار]
سایر - جزیره کیش
برگزارکننده: دانشگاه پیام نور - موسسه آموزشی تحقیقاتی نورباران اندیشه

تاریخ شروع: جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۲ - تاریخ پایان: جمعه ۰۹ اسفند ۱۳۹۲

تلفن تماس با دبیرخانه: 02537840179
نمابر: 02537836894
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@bs2014.com

رفتار در علوم تربیتی و روانشناسی

رفتار در علوم مدیریت و اقتصاد

رفتار در علوم سیاسی و اجتماعی

علم رفتار در قرآن و سیره نبوی(ص) و ائمه اطهار

بخش آزاد(پژوهش های مستخرج از پایان نامه) سایر علوم
پس از برگزاری موفق اولین کنفرانس بین المللی مدیریت(نوآوری و تولید ملی)، دومین کنفرانس بین المللی مدیریت(کارآفرینی و توسعه اقتصادی) و استقبال بی نظیر جامعه علمی کشور، موسسه نورباران اندیسه با همکاری دنشگاه پیام نور و حمایت گسترده دانشگاه ها، نهاد های علمی و تحقیقاتی مطرح و معتبر کشور اقدام به برگزاری سومین کنفرانس بین المللی علوم رفتاری با هدف گرد هم آوردن اندیشمندان، خبرگان و صاحبنظران علم رفتار در علوم بین رشته ای برای ارائه مدل تلفیقی رفتار بومی ایرانی – اسلامی، نموده است.
تمامی کنفرانس های برگزارشده با موضوع علم رفتار، تمرکز بر رفتار در یک شاخه و رشته علمی بوده است. ویژگی منحصر به فرد و بدون نظیر این کنفرانس، تلفیق علم میان رشته ای رفتار، برای تبادل اندیشه و نظریه پردازی محققان در سه حوزه: مدیریت و اقتصاد، تربیتی و روانشناسی، سیاسی و اجتماعی برای اولین بار فراهم می نماید.
همچنین در پی انتشار بیش از 350 مقاله کنفرانس دوره گذشته در ژورنال های معتبر ISI برای اولین بار در کشور و الگوسازی برای سایر همایش ها و کنفرانس ها، کلیه مقالات پذیرش شده این کنفرانس نیز در ژورنال تخصصی علوم رفتاری ISI با ضریب تاثیر Impact Factor انتشار خواهد یافت.مسئول یا دبیر همایش: جناب آقای محمد شیرازی پور
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 3464
برچسب ها: