همایش الکترونیکی پژوهش های نوین در علوم و فناوری

دسته: دسته‌بندی نشده
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳
e-conference on Recent Research in Science and Technology
[کنفرانس،همایش، سمینار]
کرمان - به صورت الکترونیکی(Webinar)
برگزارکننده: شرکت علم محوران آسمان

تاریخ شروع: دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳ - تاریخ پایان: دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۳

تلفن تماس با دبیرخانه: 2475201 - 0341
نمابر: 2475201 - 0341
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: Info@EMA2015.ir

فنی و مهندسی

علوم پایه

علوم انسانی

کشاورزیبه لطف پرودگار متعال و در راستای کمک به پیشرفت علمی کشور و فراهم ساختن بستری مناسب برای تبادل نظر پژوهشگران علوم مختلف، شرکت علم محوران آسمان، فعال در زمینه انجام کارهای علمی و پژوهشی، با همکاری دانشگاه­ های کشور در نظر دارد ((همایش الکترونیکی پژوهش ­های نوین در علوم و فناوری)) را به عنوان یکی از گسترده­ ترین همایش ­های علمی کشور در اسفند ماه 93 برگزار نماید.
با توجه به اینکه همایش الکترونیکی پژوهش های نوین در علوم و فناوری تقریبا تمامی رشته ها و گرایش های علمی را در بر می گیرد، لذا این همایش فرصتی برای نمایش دستاوردها و تواتمندی های علمی پژوهشگران علوم مختلف می باشد. امید است این رویداد علمی امکان تبادل آخرین دستاوردهای مرتبط با علوم و فناوری را به منظور بررسی عمیق چالش های پیش روی علوم مختلف را فراهم آورده و با بهره گیری از نتایج آن، برنامه ریزی لازم و کافی در جهت تکامل و توسعه صنعتی و علمی کشور اسلامیمان، انجام پذیرد. ما مشتاقانه منتظر دریافت یافته ها و نظرات تمامی اساتید، دانشجویان و پژوهشگران می باشیم.
با توجه به تلاش همایش در پوشش حداکثری جامعه علمی، برگزاری الکترونیکی کنفرانس در دستور کار قرار گرفته است تا پژوهشگران عزیز فارغ از هر گونه دغدغه زمانی و مسافتی و صرفه جویی در وقت و هزینه اقدام به شرکت در کنفرانس و تبادل یافته های خود کنند.
بنابراین برای شرکت در همایش الکترونیکی پژوهش های نوین در علوم و فناوری نیازی به حضور فیزیکی افراد نمی باشد و تمامی مدارک صادر شده برای شرکت کننده گان به نشانی آن ها ارسال می شود. لذا از عزیزان شرکت کننده درخواست می گردد در تکمیل فرم ثبت نام دقت لازم را داشته باشند.


مسئول یا دبیر همایش: آقای عماد محمدی
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 931
برچسب ها: