پنجمین کنفرانس بین المللی مهندسی کامپیوتر برق، الکترونیک

دسته: مهندسی و تکنولوژی
شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵
5th International Conference on Computer Science, Electrical and Electronics Engineering
[کنفرانس،همایش، سمینار]
سایر - مالزی - کوالالامپور دانشگاه IUMW
برگزارکننده: دانشگاه کوالالامپور مالزی

تاریخ شروع: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - تاریخ پایان: شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵

تلفن تماس با دبیرخانه: 07132275572 - 0712291429
نمابر: 07132275572
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: iccseee@pcop.co

مهندسی کامپیوتر

مهندسی برق و الکترونیک
مفتخریم به اطلاع برسانیم که موسسه پندار همایش پارس به عنوان مجری برگزاری کنفرانس های بین المللی در ایران این بار پنجمین کنفرانس بین المللی مهندسی کامپیوتر ،برق ومهندسی مهندسی برق در خرداد ماه 1395 در شهر کوالالامپور مالزی با میزبانی دانشگاه IUMWبرگزار نماید.
این کنفرانس با هدف فراهم نمودن زمینه های مناسب علمی و آموزشی، تقویت بنیه ی علمی و نیز به اشتراک گذاردن دستاوردهای برجسته متخصصین و دانشجویان مستعد در جهت تحقق نهضت تولید علم وتجاری سازی دانش و جنبش نرم افزاری، مجموعه ای گسترده از اساتید، پژوهشگران و دانشجویان گرد هم آمده تا قطب علمی دیگری را این بار در جنوب غرب آسیا پرچم اقتدار علمی خود را برافشاند وبار دیگر با خودنمایی توانایی علمی برگی زرین برصفحه تاریخ علم بگشاید.
کمیته علمی کنفرانس از کلیه صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در رشته های مختلف مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر دعوت می نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته های علمی- فنی می باشد، چه در زمینه های تنوری و چه کاربردهای عملی آنها به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. کمیته برگزار کننده درصدد است با برگزاری نشست های علمی- تخصصی، برگزاری میزگردهای علمی علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی و چالش های مرتبط با زمینه های مختلف علوم مهندسی برق و کامپیوتر آشنا سازد.
امید است با اتکال به درگاه ایزدی و پیرو آن، بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه های مهندسی برق و کامپیوتر و نیز پرورش شادی علمی و روحیه اعتماد به نفس ، از این پس نیز فراتر از گذشته گامی موثر، در جهت پیشبرد اهداف ایده ال علمی و انسجام مشارکت صنعت و دانشگاه در راستای آبادانی ایران عزیزمان برداریم
.شایان ذکراست که درجهت ارتقای سطح علمی کنفرانس وتشویق پژوهشگران تمامی گواهینامه های صادره ی پذیرش مقالات از دانشگاه یادشده می باشدمسئول یا دبیر همایش: آقای مشکانی
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1159
برچسب ها: