چهارمین همایش، آزمون و مسابقه جاواکاپ

دسته: مهندسی و تکنولوژی
پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶
4th JavaCup Contest
[کنفرانس،همایش، سمینار]
تهران/یزد - دانشگاه شهید بهشتی/دانشگاه یزد
برگزارکننده: انجمن جاواکاپ

تاریخ شروع: پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - تاریخ پایان: جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶

تلفن تماس با دبیرخانه: 02166097972
نمابر:
آدرس وب سایت: javacup.ir
آدرس ایمیل: info@javacup.ir

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور؛چهارمین همایش، آزمون و مسابقه جاواکاپ با موضوع دانش و مهارتهای برنامه‌نویسی در حوزه Java Standard Edition در مهرماه و آبان‌ماه ۱۳۹۶ با همکاری دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه یزد برگزار خواهد شد. علاقمندان جهت شرکت در این رویداد می توانند از طریق وب سایت این همایش اقدام نمایند.

خلاصه اطلاعات لازم درباره آزمون/مسابقه جاواکاپ:
  • آزمون عملی غیرحضوری برنامه‌نویسی جاوا، در روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۹ تا ۱۱ صبح به صورت اینترنتی برگزار می‌شود. به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود. آزمون عملی در قالب خدمات quera.ir برگزار می‌شود.
  • آزمون کتبی جاواکاپ مشابه سالهای گذشته به شکل تستی چندگزینه‌ای در تاریخ جمعه ۲۱ مهرماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۳:۲۰ برگزار می‌شود. به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا می‌شود و به افرادی که حد نصاب لازم را کسب می‌کنند، گواهینامه اعطا می‌شود که در یافتن فرصت‌های شغلی مفید است. آزمون کتبی همزمان در دانشگاه شهید بهشتی تهران و دانشگاه یزد برگزار می‌شود.
  • تعداد محدودی از افرادی که از آزمون کتبی و عملی بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند، به آزمون فینال حضوری دعوت می‌شوند که به صورت عملی در تاریخ ۵ آبان‌ماه در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار خواهد شد.
  • انجمن جاواکاپ می‌کوشد شرکت‌کنندگان این آزمون را به شرکت‌های متقاضی جذب برنامه‌نویس جاوا معرفی و به استخدام ایشان کمک نماید.
    کارنامه تفصیلی شامل امتیاز، رتبه و تراز در بخشهای مختلف آزمون صادر می‌شود.
  • علاوه بر جوایز انفرادی نفیسی که به نفرات برتر بخشهای مختلف مسابقه جاواکاپ اهدا می‌شود، به تیم‌های برتر (دانشکده برتر و شرکت برتر) نیز جام جاواکاپ اهدا می‌شود.


پوستر کنفرانسمسئول یا دبیر همایش: شرکت مشاوران نرم‌افزاری اعوان
امکان ارسال مقاله: خیر
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1700
برچسب ها: