کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک برای کسب و کارهای کشورهای در حال توسعه

دسته: دسته‌بندی نشده
چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳
International Conference of Business Strategic Management in Developing Countries
[کنفرانس،همایش، سمینار]
تبریز - مرکز همایشهای بین المللی مجتمع پتروشیمی
برگزارکننده: موسسه هدایتگران اندیشه ، موسسه معلم اول

تاریخ شروع: چهارشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - تاریخ پایان: پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳

تلفن تماس با دبیرخانه: 3360818 - 0411
نمابر: 3360818 - 0411
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@tabrizmba.com

مدیریت کسب و کار

مدیریت رهبری

مدیریت بازاریابی، تبلیغات و فروش

مدیریت دانش الکترونیک

نقش برند در مدیریت کسب و کاراوضاع سیاسی و اقتصادی کشور در سطح ملی و بین المللی در حال تغییر سریع است. این یعنی محیط کسب و کار ما شدیداً دستخوش دگرگونی‌ های مثبت است. یادگیری مباحث جدید و کاربردی مدیریت و افزایش سطح دانش و تخصص مدیران در توسعه‌ی شرکت‌ های ایرانی از اهمیت بالائی برخوردار است . تبادل تجربیات با دیگر کشورهای تراز اول جهان و موج جدید حرکت کشور به سمت پیشرفت و شکوفایی در عرصه ‌های مختلف علمی ، اقتصادی و اجتماعی ، خواست عمومی را برای تحول اساسی در مدیریت کسب و کار افزایش داده است . همه‌ی ما حس می ‌کنیم که نیازمند بازسازی خودمان ، کسب و کارمان و محیط اقتصادی اطرافمان هستیم . این دلیل اصلی استقبال چشمگیر دانش آموختگان ، مدیران و سایر علاقه‌ مندان برای کسب دانش بیشتر و تحصیل در دوره ‌های مدیریت عالی کسب و کار است .
اگر صاحب کسب و کاری هستید و احساس می‌ کنید زمان پرتاب موشک موفقیت تان رسیده … اینجا جای شماست !!!
اگر در کنار هر رشته‌ی تحصیلی که دارید ، دوست دارید مدیر خوبی هم از کار در بیایید ، پس فرصت را از دست ندهید . اینجا جای شماست !!!
اگر اهل نوآوری و هیجان و خلاقیت و کارهای عجیب و غریب هستید …… اینجا جای شماست !!!
و اگر دوست دارید آدم شاخصی در دنیای کسب و کار باشید …. اینجا فقط جای شماست !!! کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک برای کسب و کارهای کشورهای در حال توسعه یک رویداد آموزشی – تجربی در ایران است که در 2 روز برگزار می‌شود . در این کنفرانس شرکت کنندگان پر انگیزه‌ای شامل مدیران تجاری از شرکت‌ ها و سازمان‌های مختلف ، دانشجویان ، فعالان استارت‌آپ و بازاریاب‌ ها گرد هم می‌آیند تا در طی 2 روز مدیریتی ، ایده‌ ها‌ی خود را مطرح کنند ، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند . در این مدت شرکت کنندگان عمیق ترین مفاهیم کسب و کار را یاد می ‌گیرند.شرکت کنندگان در این کنفرانس ، متفاوت‌ ترین شکل آموزشی سطح بالای کسب و کار را همراه با تفریح و هیجان تجربه خواهند کرد . بالاترین دانش ممکن را در بزرگ‌ ترین گرده‌ همایی نخبگان آینده‌ی کسب و کار دریافت خواهند کرد ، ترکیبی از آموزش مجازی ، آموزش حضوری و یک کارگاه عملی هیجان انگیز مبتنی بر Team Working همراه با رقابتی شانه به شانه با مدیران دولتی و خصوصی سازمان‌ها .
این کنفرانس به شما یاد می‌دهد که :

‌چگونه ابزارها و فناوری‌ های اطرافتان را تبدیل به سلاح برنده‌ی موفقیت در دنیای کسب و کار کنید .

‌چگونه همانند بزرگترین مدیران شرکت‌ های جهان عمل کنید .

چگونه در زندگی و قلب مشتریان آینده ‌خود نفوذ کنید .

و چگونه همه‌ی اینها را با لذت و شادی تبدیل به ثروت کنید .

در این راستا دبیرخانه کنفرانس مدیریت استراتژیک در نظر دارد کنفرانس و کارگاه آموزشی کسب و کار را با محوریت مدیریت استراتژیک برای کسب و کارهای کشورهای در حال توسعه را با همکاری آکادمی eLearnEver سوئد ، با حضور اساتید برجسته مدیریت از کشورهای سوئد ، مالزی ، ایران و مدیران ارشد کشور های ایران ، امارات متحده عربی ، ترکیه و گرجستان ، در مرداد ماه 1393 برگزار نماید .


مسئول یا دبیر همایش: جناب آقای مهندس امین اهری پور
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 824
برچسب ها: