رویداد کارآفرینی هم نت

دسته: دسته‌بندی نشده
چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

[دوره آموزشی]
اصفهان - اتاق بازرگانی و صنایع و معادن
برگزارکننده: بنیاد نخبگان استان اصفهان

تاریخ شروع: چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴ - تاریخ پایان: چهارشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۴

تلفن تماس با دبیرخانه: 34477827 - 031
نمابر: 34477827 - 031
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@isf-bmn.irنخستین رویداد کارآفرینی هم نت، 31 تیر الی 7 مردادماه 1394 با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بنیاد نخبگان استان اصفهان و اتاق بازرگانی، صنایع و معادن استان اصفهان برگزار می گردد.
در هم نت صنعتگران و سرمایه گذاران و صاحبان فناوری در باره مسائل و معضلاتشان به امید پیدا کردن راه حل ها با شرکت کنندگان گفت و گو می کنند و شرکت کنندگان طی 8 روز کار تیمی یک چالش واقعی را تجربه کرده و در صورت پیدا شدن راه حل‌ها کسب و کارهای جدیدی در آینده با حضور ایشان شکل می‌گیرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی نخبگان، سرکار خانم دکتر حق جوی جوانمرد در این باره گفت: این رویداد در طی سه مرحله برگزار می گردد. برگزیدگان مرحله اول فرصت ورود به مراحل دوم و سوم را خواهند داشت.
وی افزود: مرحله اول این رویداد از تاریخ 31 تیرماه الی 7 مردادماه با هدف ایجاد فضایی برای درک صحیح از ساز وکارهای اقتصادی و نیروهای حاکم بر اقتصاد، تقویت شم اقتصادی شرکت کنندگان و آشنایی با فرآیند نوآوری و کارآفرینی به صورت هدفمند و اصولی طراحی گردیده است.
رئیس بنیاد نخبگان استان اصفهان تصریح کرد: از آنجائیکه تبدیل کردن یک ایده به محصول، به طیف گسترده ای از قابلیت ها یا به قولی یک جعبه ابزار قوی از مهارت های مختلف نیاز دارد در مرحله اول، شرکت کنندگان در پنل های آموزشی مفاهیم و اصول تئوریک و ابزارهای لازم برای راه اندازی یک کسب و کار موفق را توسط جمعی از اساتید درجه یک داخل و خارج کشور خواهند آموخت.
وی افزود: شرکت کنندگان علاوه بر اینکه فرصتی برای تجربه واقعی بازار، کار گروهی و کمک گرفتن از حرفه ای های صنعت خواهند داشت، از فرصت همراهی گروهی از مشاوران و کارآفرینان موفق داخلی و بین المللی نیز در طول رویداد برخوردار خواهند شد. که به آنها برای تبدیل کردن ایده هایشان به محصول مناسب کمک می کنند.
وی خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان در پایان دوره خواهند توانست نگاه روش مند و منسجمی به نوآوری و فرآیند خلق ایده داشته باشند و مسیر لازم برای تبدیل ایده به یک مدل و طرح کسب و کار را به درستی طی کنند و مهارت های اولیه مدیریت و راهبری یک کسب و کار نوپا را فرا بگیرند.


مسئول یا دبیر همایش:
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1163
برچسب ها: