طراحی آزمایش نوروسایکولوژی در محیط متلب

دسته: دسته‌بندی نشده
سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

[دوره آموزشی]
تهران - پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی
برگزارکننده: پژوهشکده علوم شناختی دانشگاه شهید بهشتی

تاریخ شروع: سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ - تاریخ پایان: سه شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

تلفن تماس با دبیرخانه: 29905406 - 22431617
نمابر:
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل:

کلیات و مقدمات متلب

ارتباط چند رسانه ای با متلب

طراحی آزمایش سایکوفیزیک ۱

طراحی آزمایش سایکوفیزیک ۲پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی اقدام به برگزاری کارگاه متلب برای دانشجویان روانشناسی، علوم شناختی، زبان شناسی و… نموده است. متلب یک نرم افزار قدرتمند است که بیشتر در حوزه ریاضی و مهندسی از آن استفاده میشود اما به علت توانمندی و دامنه استفاده کاربردی وسیع آن در محیطی آسان، امروزه استفاده از متلب در رشتههای مختلف از جمله روانشناسی و علوم شناختی بسیار رایج و ضروری است.
در این کارگاه، استفاده از متلب با آشنایی با مباحث اولیه آغاز خواهد شد. لذا شرکت در این دوره، نیازمند آشنایی قبلی با نرم افزار متلب نیست. شرکت کنندگان پس از آشنایی با چگونگی استفاده از متلب برای طراحی آزمون (ایجاد و نمایش محرکهایی مانند تصویر وصدا)، ثبت داده، محاسبات آماری برای تحلیل دادهها و توابع مهم و کاربردی، میآموزند که چگونه مراحل مختلف آزمون خود را کنترل کنند. بنابراین حضور در این دوره میتواند برای دانشجویان روانشناسی، زبان شناسی، علوم شناختی و دانشجویان مهندسی که در حوزه علوم شناختی فعالیت میکنند مفید باشد.این کارگاه در سه هفته متوالی، هر هفته یک جلسه و بصورت عملی برگزار میگردد. لازم به ذکر است که در پایان دوره انتظار میرود که شرکت کنندگان با چگونگی پیاده سازی آزمون، جمع آوری داده و تحلیل آن آشنا شده باشند. پس از انجام کامل یک آزمون در محیط متلب به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر ارائه خواهد شد.
زمان : 18،25 فروردین و 1 اردیبهشت 1394، از ساعت 9 تا 1. طول مدت دوره در کل 12 ساعت است.

مکان: پژوهشکده علوم شناختی و مغز، دانشگاه شهید بهشتی

مدرس: خانم زهرا رضوانی، دانشجوی دوره دکتری مدل سازی شناختی دانشگاه شهید بهشتی

برگزارکنندگان: دکتر فاطمه باکوئی و دکتر نگار سماک نژاد


توجه:

1- از آنجا که کارگاه بصورت عملی برگزار می شود، نیاز با داشتن لپ تاپ در طول جلسات الزامی است. همچنین در صورت نداشتن نرم افزار متلب، خواهشمند است قبل از برگزاری کارگاه با برگزارکنندگان تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازم انجام شود.

2- از شرکت کنندگان تقاضا می شود که رزومه خود را برای برگزارکنندگان ایمیل نمایند. به علت محدود بودن ظرفیت کارگاه، اولویت ثبت نام با متقاضیانی خواهد بود که رزومه تحقیقی آنها مرتبط با برنامه کارگاه باشد.


مسئول یا دبیر همایش:
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1097
برچسب ها: