کارگاه آموزشی فرصتهای تجاری در اینترنت اشیا

دسته: مهندسی و تکنولوژی
جمعه ۰۲ تیر ۱۳۹۶

[دوره آموزشی]
اصفهان -
برگزارکننده: بهین مبتکران ایده

تاریخ شروع: جمعه ۰۲ تیر ۱۳۹۶ - تاریخ پایان: جمعه ۰۲ تیر ۱۳۹۶

تلفن تماس با دبیرخانه: 09908060835
نمابر:
آدرس وب سایت: http://behido.ir/elearning
آدرس ایمیل: info@behido.ir

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور؛ اینترنت اشیاء در واقع شبکه‌ای از اشیاء هستند که می‌توانند (با کمک کامپیوتر و از طریق ارتباطات اینترنتی) با سایر اشیاء ارتباط برقرار کنند. “اشیاء” می‌‌تواند شامل هر چیزی باشد که قابلیت جمع آوری داده‌‌ها، کنترل شدن و یا ارتباط از راه دور را داشته باشد. چنین سیستم‌هایی توانایی‌‌های بالقوۀ زیادی در ایجاد تغییرات اساسی در خانه‌‌ها، محل‌‌های اجتماع، شرکت‌‌ها و حتی شهرها و بخش‌‌های مختلف اقتصادی در سطوح داخلی و بین‌المللی برای هر کشور دارند. تحلیل‌گران اقتصادی، پیش بینی کرده‌اند این فناوری، سهم قابل توجهی را در رشد اقتصادی دهه آینده خواهد داشت. بنا به نیاز امروزه یادگیری اینترنت اشیاء کارگاه آموزشی فرصتهای تجاری در اینترنت اشیا در تاریخ تیرماه ۱۳۹۶ برگزار می گردد علاقمندان جهت شرکت در این کارگاه آموزشی می توانند به سایت این رویداد مراجعه نمایند .

موضوعات کارگاه :
  • معرفی اینترنت اشیا و تعامل با صنایع مختلف
  • معرفی سرویسها و سخت افزارهای مورد استفاده دراین حوزه
  • معرفی پروژه های در حال اجرا در داخل و حارج کشور
  • معرفی فرصتهای تجاری در این حوزه
  • افراد مستعد بعد از آموزش دوره مقدماتی، امکان ورود به آموزشهای تخصصی با تخفیف ویژه هستند و امکان همکاری در پروژه های آتی را خواهند داشت همچنین کارگاه به صورت نیمه خصوصی و با تعداد ۶ نفر برگزار خواهدشد.به‌دنبال افزایش چشمگیر ابزارهای هوشمند در دنیای فناوری، در آینده تقریبا همه چیزها به همدیگر متصل خواهند شد. از یخچالی گرفته که به شما یادآوری می‌کند تاریخ انقضا خوراکی داخل آن در حال سپری شدن است تا شهر هوشمند که هزاران جریان داده‌ای مختلف به صورت همزمان گردآوری و پردازش می شوند تا ترافیک خودروها روانتر، مصرف آب بهینه تر و منابع اقتصادی‌تر مصرف شوند. این پدیده نوظهور امروز در دنیای فناوری با نام اینترنت اشیاء شناخته می‌شود.

اینترنت اشیاء چیست؟

همچنین براساس نظر کارشناسان این حوزه در آینده نزدیک بخش‌های کشاورزی، انرژی، مدیریت دولتی، بهداشت و درمان، تولید و صنعت و حمل و نقل خواه‌ناخواه متاثر از این فناوری خواهند بود.

در کارگاه آموزشی مقدماتی به سرفصلهای زیر می پردازیم:

 مسئول یا دبیر همایش: امساکی
امکان ارسال مقاله: خیر
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 2488
برچسب ها: