نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان ۹۵ پانزدهمین دوره

دسته: مهندسی و تکنولوژی
دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵

[نمایشگاه]
اصفهان - نمایشگاه بین المللی اصفهان
برگزارکننده:

تاریخ شروع: دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ - تاریخ پایان: جمعه ۰۵ آذر ۱۳۹۵

تلفن تماس با دبیرخانه: 09136992621
نمابر:
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل:

پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات و تأسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان از ۱ تا ۵ آذر ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان برپا می شود.

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، در این دوره ۱۳۵ مشارکت کننده به نمایندگی از استان های اصفهان، تهران، مازندران، آذربایجان شرقی، البرز، یزد، خراسان رضوی و خوزستان و نمایندگی های فروش کشورهای آلمان، آمریکا، ایتالیا، ترکیه، تایوان و بلژیک در ۹۲۰۰ متر مربع فضای نمایشگاهی شامل چهار سالن و ۱۷۰ متر مربع فضای باز، به نمایش محصولات و خدمات خود می پردازند.

در این نمایشگاه، انواع لوله و اتصالات تک لایه و چند لایه فاضلاب، عایق های حرارتی و برودتی، بوستر پمپ های آبرسانی، دیگ های بخار آب گرم و سرد، برج های خنک کننده، چیلرهای جذبی تراکمی، فنکوئل، اسپیلیت، پکیج، هواساز، ایرواشر، تهویه مطبوع، تهویه صنعتی دستگاه های رسوب زدا، مشعل های گازوئیلی، رادیاتورها، شیرآلات برنجی، گازی و آبی، سیستم های گرمایش از کف، کانال های انتقال هوا، آبگرم کن های گازی و دیواری و کانال های انتقال هوا عرضه می شود. همچنین انجمن ها، مؤسسات، مطبوعات و رسانه های تخصصی نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

برگزاری سمینار ارتقای ساختمان ها در برابر حوادث، مسمومیت و مرگ خاموش و کارگاره های آموزشی با عناوین بهره وری انرژی، تهویه مطبوع برودتی و گاز و گازرسانی از جمله برنامه های جنبی پیش بینی شده برای این نمایشگاه است.

متخصصان و علاقمندان می توانند برای بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ روزهای ۱ تا ۵ آذر ماه به محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.isfahantermotecمسئول یا دبیر همایش:
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 3011
برچسب ها: