نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی تهران ۹۵ شانزدهمین دوره

دسته: مهندسی و تکنولوژی
پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵

[نمایشگاه]
تهران - نمایشگاه بین‌المللی تهران
برگزارکننده: انجمن لوازم خانگی ایران

تاریخ شروع: پنجشنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۵ - تاریخ پایان: یکشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵

تلفن تماس با دبیرخانه: 88513557-88513216
نمابر: 88512152 – 88744463
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل:

انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران تشکلی است با سابقه بیش از سه دهه فعالیت هدفگرا، مؤثر و بهره‌مند از خردجمعی با برخورداری از مدیریت دانش‌محور و جامع‌نگر. این تشکل عناوین “شورای سازندگان وسایل گازسوز و سیلندر گاز مایع” و “شورای صنایع گاز و لوازم‌خانگی” را پشت سر گذاشته و اکنون با نام “انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران” فعالیت‌های پرافتخار خود را تداوم می‌دهد.
فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران با اجرای نمایشگاه‌های بازرگانی در بهمن‌ماه سال ۱۳۶۲ آغاز شد و با حضور جدی در نمایشگاه دهه فجر دستاوردهای انقلاب اسلامی و مشارکت وسیع در نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی دوره‌های دهم تا بیست‌وششم در سال‌های ۱۳۶۳ تا ۱۳۷۹ تداوم یافت.
شایان ذکر است انجمن براساس قراردادهایی با مرکز توسعه صادرات ایران در سال ۱۳۶۳، یک سالن اختصاصی در ضلع غربی محوطه نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برای استقرار غرفه‌های صنایع وابسته احداث کرد که تا پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی تهران در سال ۱۳۶۸ از آن بهره‌برداری می‌شد.
این تشکل در سال ۱۳۷۰ نیز یک سالن اختصاصی ( سالن شماره ۶۰) در محوطه نمایشگاهی تهران احداث کرد که این سالن نیز از هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی تهران در سال ۱۳۷۰ تا بیست‌ودومین نمایشگاه در سال ۱۳۷۵ مورد استفاده قرار می‌گرفت. اجراء، برنامه‌ریزی، سازماندهی و مشارکت واحدهای تولیدکننده لوازم‌خانگی ایران در نمایشگاه دموتکنیکای کلن آلمان در سال ۱۹۹۲ از دیگر اقدامات نمایشگاهی انجمن بود که مورد توجه مسئولان نمایشگاه کلن و مقامات اقتصادی و صنعتی قرار گرفت و آلمان در رابطه با برگزاری این نمایشگاه با ” دویچوله” رادیو دبیرکل انجمن مصاحبه و خبر تفصیلی آن را در دو نوبت پخش کرد.
برنامه‌ریزی، سازماندهی و حضور در اولین نمایشگاه تعاونی در اسفند ۱۳۶۴، دو نمایشگاه تخصصی صادراتی گرمایش و سرمایش در سال‌های ۱۳۷۲ و ۱۳۷۳، نمایشگاه منتخب کالاهای صادراتی در تیرماه ۱۳۷۷، اولین و دومین نمایشگاه‌های بین‌المللی لوازم‌خانگی در سال‌های ۱۳۸۰ و ۱۳۸۱، نمایشگاه تخصصی صادراتی صنایع گاز در مهر ۱۳۸۲ و دوره‌های مختلف نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی از جمله دوره سوم در بهمن ۱۳۸۲، چهارم و پنجم در بهمن ۱۳۸۳ و بهمن ۱۳۸۴، ششم در بهمن ۱۳۸۵، هفتم در آذرماه سال ۱۳۸۶، هشتم در آذرماه ۱۳۸۷، نهم در آذرماه ۱۳۸۸، دهم در آذرماه ۱۳۸۹، یازدهم در آبان ماه ۱۳۹۰، دوازدهم در آبان ماه ۱۳۹۱، سیزدهم در دی‌ماه ۱۳۹۲، چهاردهم در دی‌ماه ۱۳۹۳، پانزدهم در آذرماه ۱۳۹۴ و بالاخره برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی در سال ۱۳۹۵، عناوین سایر فعالیت‌های نمایشگاهی انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران است. همچنین انجمن در نمایشگاه اختصاصی صنعتی – بازرگانی جمهوری اسلامی ایران که در بهمن سال ۱۳۸۶ در کشور سوریه برگزار شد، حضور فعال و مؤثری داشت و همین‌طور این تشکل در پنجاه و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی دمشق – سوریه که در تیرماه سال ۱۳۹۰ برگزار شد، در قالب کاتالوگ شو، مشارکت کرد.householdمسئول یا دبیر همایش:
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 4271
برچسب ها: