سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دارایی‌های فیزیکی

دسته: کسب و کار و مدیریت
سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷

[کنفرانس،همایش، سمینار]
- سالن همایش‌ های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران
برگزارکننده: گروه پژوهشی صنعتی آریانا

تاریخ شروع: سه شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۷ - تاریخ پایان: چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷

تلفن تماس با دبیرخانه: ۸۸۴۷۲۸۰۸
نمابر: ۸۹۷۸۵۵۱۷
آدرس وب سایت: http://fa.ipamc.org/
آدرس ایمیل:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور؛ سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت دارایی‌های فیزیکی در تاریخ ۱۱ و ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش‌ های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران برگزار می گردد. علاقمندان جهت شرکت در این کنفرانس و یا ارسال مقاله می توانند از طریق وب سایت این رویداد اقدام به ثبت نام نمایند.

محورهای همایش

برای سیزدهمین سال متوالی همایش مدیریت دارایی‌های فیزیکی با حضور مدیران ارشد صنایع ایران، کارشناسان و مشاوران نگهداری‌ و تعمیرات و استادان برجستۀ این حوزه از سراسر جهان در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه در سالن همایش فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران برگزار خواهد شد. امسال همایش به همت فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران و همکاری گروه پژوهشی صنعتی آریانا در محل فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران در ۸ سالن همزمان برگزار خواهد شد.

از اتفاقات مهم امسال همایش، برگزاری کارگاه‌های تخصصی با موضوعات متنوع و کاربردی با ارائه متخصصان داخل و خارج از کشور خواهد بود.

ارائه تجربیاتی از قبیل پیاده‌سازی و اجرای نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی در صنعت نفت و برنامه اجرایی نظامنامه آن در شرکت ملی نفت و اقدامات انجام گرفته در راستای استقرار پایلوت نظام مدیریت دارایی‌های فیزیکی در پالایشگاه چهارم و اقدامات انجام شده در شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد در پنل‌های تخصصی نفت و برق برخی از برنامه‌های تخصصی همایش امسال خواهند بود.

همچنین سخنرانان برجستۀ ملی و بین‌المللی در بزرگ‌ترین همایش مدیران فنی و نگهداری‌وتعمیرات ایران، تجارب خود را به اشتراک خواهند گذاشت. همچنین در همایش سیزدهم، نمایشگاه تخصصی نگهداری‌وتعمیرات و آیین اهدای جوایز بهترین‌های نگهداشت ایران نیز برگزار خواهد شد.

بهینه‌سازی و افزایش بهره‌وری و کاهش هدررفت و ضایعات در صنایع کشور از جمله چالش‌های کلیدی صنایع ایران در شرایط تحریم و فضای رقابتی اقتصاد ایران به شمار می‌رود. از آن روست که استقبال از این همایش با گذشت دوازده سال از آن روبه‌افزایش بوده است. حامی علمی این همایش نیز شرکت پمکو (PAMCo) است که در طول سالیان گذشته نقشی پررنگ در آموزش و مشاوره در زمینۀ مدیریت دارایی‌های فیزیکی در ایران ایفا کرده است.

مسئول یا دبیر همایش:
امکان ارسال مقاله: خیر
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1636
برچسب ها: