همایش سالانه پژوهش های کاربردی در علوم مهندسی و پایه

دسته: علوم پایه و علوم زندگی
دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴

[کنفرانس،همایش، سمینار]
تهران -
برگزارکننده: مرکز تحقیق و توسعه آلویام عضو انجمن مرکاز بین المللی تحقیق و توسعه ایران

تاریخ شروع: دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - تاریخ پایان: دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴

تلفن تماس با دبیرخانه: 22595003
نمابر: 22595003
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@iranhamayesh.ir

۱. فناوری نانو با رویکرد صنعتی

۲. پژوهش های کاربردی در علوم پایه با قابلیت صنعتی

۳. پزوهش های نوین در علوم مهندسی با قابلیت تجاری سازی و صنعتی شدن

۴. پژوهش های نوین در صنعت آلومینیوم(مقالات در این حوزه امتیاز ویژه ای دارد)با لطف پروردگار ، اولین طرح تعاملی صنعت با دانشگاه با عنوان همایش پژوهش های کاربردی در علوم مهندسی و پایه ، اسفندماه 1393 با موفقیت برگزار گردید و مقالات منتخب نیز در مجله آی اس آی به چاپ رسیدند. در همین راستا و در اجرای دومین طرح تعاملی صنعت با دانشگاه مصوب 1394/04/01 شماره سند 102 مرکز تحقیق و توسعه، همایش سالانه پژوهش های کاربردی در علوم مهندسی و پایه به همت اعضای هیات علمی مرکز و همچنین اساتید و دانشجویان دکتری رشته های مختلف علوم مهندسی و پایه در روز 10 اسفندماه 1394 برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر می باشد هدف از برگزاری همایش ارتقاء تعامل بیشتر دانشگاهیان با صنعت با رویکرد تجاری سازی برخی از پژوهش های کاربردی می باشد. در دومین همایش، تدابیری اندیشیده شده است که با داوری سریع، دقیق همراه با ارائه نکات داوری به ارائه دهنده مقاله همراه باشد و در طی 10 روز، نتیجه پذیرش با رد مقاله به نویسنده مسئول اطلاع داده شود و بلافاصله در مرحله اول اصل گواهی الکترونیکی رسمی ممهور به مهر دبیرخانه و در مرحله دوم اصل گواهی به آدرس پستی نویسنده ارسال شود.
مقالاتی که به لحاظ کاربردی و علمی دارای کیفیت بالایی باشد به صورت جداگانه از طرف مرکز مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.مسئول یا دبیر همایش: دکتر زیدی یام
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1327
برچسب ها: