همایش پژوهشی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی شمال کشور

دسته: دسته‌بندی نشده
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
The 5th Annual Research Conference of Iran`s Northern Universities of Medical Sciences
[کنفرانس،همایش، سمینار]
سمنان - دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
برگزارکننده: کمیته تحقیقات دنشجویی دانشگاه علوم پزشکی سمنان

تاریخ شروع: چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ - تاریخ پایان: جمعه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱

تلفن تماس با دبیرخانه: 02313354359
نمابر: 02313354177
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@sem-arcinu.ir

علوم پایه پزشکی

علوم بالینی پزشکی

علوم توانبخشی

پرستاری و پیراپزشکی

بهداشت و پزشکی اجتماعی

علوم بین رشته ای

پزشکی مبتنی بر شواهد

طب سنتی و مکمل

آموزش پزشکی

اخلاق پزشکی

فناوری های نوین( سلول های بنیادی ، عملیات پزشکی از راه دور، سیستم های هوش مصنوعی، پزشکی و سلامت الکترونیک، یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی، نانو تکنولوژی)پنجمين همايش ساليانه پژوهشی دانشجويان علوم پزشکی منطقه شمال کشور در تاريخ 27 لغايت 29 ارديبهشت 1391 در دانشگاه علوم پزشکی سمنان برگزار خواهد شد .

خداوند بزرگ را شاکر و سپاسگزاريم که افتخار ميزبانی محققان و پزوهشگران گرانقدر دانشگاه های سراسر کشور در پنجمين همايش ساليانه پژوهشی دانشجويان علوم پزشکی منطقه شمال کشور نصيب ما شده است.

از اهداف اين همايش، ارائه آخرين دستاوردهای علمی-پژوهشی دانشجويان دانشگاه های علوم پزشکی کشوراست تا با استفاده از ظرفيت بالای تحقيقاتی دانشجويان عزيز و نيز تجربيات اساتيد محترم بتواند فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و استفاده از نتايج مطالعات پژوهشگران ايجاد نموده و در راستای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی و توليد علم و فناوری مطابق با نيازهای سلامت کشورگام بردارد.

اين همايش فرصتی خواهد بود تا در آن دانشجويان بتوانند به ارائه نتايج پژوهش های خود در هر يک از حيطه های مرتبط با علوم پزشکی و بحث و گفت و گو با ساير محققان بپردازند. همچنين در کارگاه هايی که توسط خود دانشجويان و اساتيد برگزار می گردد، نشست های علمی، سخنرانی های اساتيد و مدعوين و ساير فعاليت های کنگره شرکت نمايند.

اميد است با ياری خداوند منان کنگره برای شرکت کنندگان بهره و توسعه علمی پرباری به همراه داشته باشد .مسئول یا دبیر همایش: دکتر پرویز کوخایی
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1073
برچسب ها: