کارگاه مقاله نویسی هنر و معماری

دسته: دسته‌بندی نشده
جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۱
Art and Architecture Essay Writing Workshop
[کنفرانس،همایش، سمینار]
تهران - موسسه ایوان خانه معمار
برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد علوم و فنون تهران

تاریخ شروع: جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۱ - تاریخ پایان: جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۱

تلفن تماس با دبیرخانه: 02188532782
نمابر: 02189787116
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل: info@arch-ac.ir

آموزش روش تحقیق در معماری

آشنایی با ساختار مقالات علمی

معرفی ژورنال های هنر و معماری

یادگیری انتخاب ژورنال و ارسال مقاله
موسسه آموزشی ایوان خانه معمار، در شهریور ماه سال 1390، با هدف دست یابی به افق ایده آل خود، یعنی تبدیل شدن به یک مدرسه عالی معماری در سطح ملی و جهانی، اقدام به تشکیل واحدی تحت عنوان واحد پژوهشی، زیر نظر معاونت پژوهشی خود نمود. این مرکز در حال حاضر با هدف پر نمودن نیاز دانش پژوهان معماری و رشته های مرتبط، در امور پژوهشی، ضمن برگزاری دوره ها و کارگروه های پژوهشی، برای اولین بار در ایران، اقدام به بورس دانشجویان و طرح های تشویقی نیز نموده است که امید است، این امور، که در درجه اول، با توجه به معیارهایی چون بالا بردن سطح و توان ملی و اصلاح شرایط معماری و شهرسازی معاصر ایران انجام می شود، بتواند به اهداف خود، دست یابد.
در همین راستا، در جهت تکمیل کادر پژوهشی، اقدام به برگزاری دوره های “شیوۀ پژوهشی” و “کارگروه پژوهشی” نموده است، که ضمن شناسایی پژوهشگران مستعد و توانمند از میان دانش پژوهان خود، نقش کوتاهی در آشناتر نمودن فضای هنر و معماری سرزمینمان با عرصه پژوهش داشته باشد.
در این کارگاه یک روزه، که فعالیت دیگری از این مرکز می باشد. دانشجویان ضمن آشنایی مختصر با روش تحقیق در رشته معماری، می توانند با ساختار یک مقاله، آشنا شده و در انتهای کارگاه، در صورت علاقه مند بودن به فعالیت مشترک با اساتید مرکز پژوهشی ایوان، اقدام به اخذ طرح پژوهشی از مرکز نمایند.
لازم به ذکر است، طرح های پژوهشی مرکز، شامل فعالیت های مشترک پژوهشی (حالت ساده یا بورس)، همکاری در طرح های پژوهشی سایر مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی کشور و همچنین راهنمایی در مقالات و پایان نامه های خود پژوهشگران می گردد.مسئول یا دبیر همایش: جناب آقای علی عسگری
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 2470
برچسب ها: