دومین نمایشگاه بین المللی فرودگاه ،هواپیما ،پرواز ،تجهیزات و صنایع وابسته

دسته: دسته‌بندی نشده
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۹

[نمایشگاه]
تهران - نمایشگاه های بین المللی تهران
برگزارکننده: شرکت فرودگاههای کشور

تاریخ شروع: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۹ - تاریخ پایان: یکشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۸۹

تلفن تماس با دبیرخانه: 88692570-021
نمابر: 88693150-021
آدرس وب سایت:
آدرس ایمیل:1- کلیه شرکتهای ساختمانی و مشاورین که در زمینه طراحی ، مشاوره ، نظارت و اجراء ساختمان و تاسیسات فرودگاه ، خیابان ها و پیاده روهای مربوطه ، آشیانه هواپیما اعم از مسیرها و توقفگاه ها ، ترمینال ها و کلیه سازه های فرودگاهی فعال می باشند.
2- کلیه سرویس های ویژه هواپیما در زمان فرود و توقف در آشیانه مانند : سیستم های PCA ، استارترهای هوا ،سوخت گیری هواپیما، انتقال و جابجایی آن ، شستشو ، تجهیزات و وسایل مربوط به پذیرایی در هواپیما ، سرویس و رسیدگی به کلیه تجهیزات برقی مانند کولرها ، بخاریها و کلیه دستگاه های تهویه مطبوع در هواپیما ، وسایل و تجهیزات مربوط به آشیانه هواپیماها و سایر خدمات و تجهیزات مربوط به پشتیبانی فرود و پرواز هواپیما .
3- تجهیزات و وسایل کمک رسانی در مواقع آتش سوزی ، سوانح هوایی ، و گروه های امداد و نجات
4- کلیه شرکتها و موسسات خدماتی و تبلیغاتی ، انجمن ها ، مشاورین ، شرکتهای تبلیغاتی و انتشاراتی نشریات تجاری و تبلیغاتی داخل هواپیما .
5- کلیه سیستم های امنیتی مربوط به فرودگاه ها اعم از نمایشگرهای چمدان مسافران ، نمایشگرهای بارها و محموله های هوایی ، دستگاه های مربوط به کنترل بدنی مسافران ، دوربین های مدار بسته و کلیه تجهیزات و خدمات مربوط به ایمنی پرواز .
6- کلیه سیستم ها و تجهیزات مربوط به اداره ، رسیدگی به مسافران اعم از : محافظت چمدان های مسافرین و بارهای هوایی ، چرخ دستی ها و سیستم های مدیریتی و ردیابی و پی گیری آنان در کل مسیر از مبداء تا مقصد ، راهروهای متحرک و پله برقی ها ، خدمات خاص مربوط به مسافران خاص با ناتوانی جسمی و کلیه تجهیزات مربوط به خدمات رسانی به مسافران و چمدان هایشان جابجایی آنان تا زمان سوار شدن به هواپیما .
7- کلیه تجهیزات و خدمات و تکنولوژی های مربوط به حمل و جابجایی بارهای هوایی شامل : سیستم های ردیابی و تکنولوژی های مربوط به نظارت و پیگیری بارها و کلیه ماشین آلات و تجهیزاتی که در زمینه بارگیری و جابجایی بارها و محموله های هوایی بکار برده می شوند.
8- سیستم های فنی و خدماتی اعم از : سیستم های روشنایی محوطه پرواز ، نگهداری و تعمیر هواپیما ، سیستم های تعمیر و نگهداری از جمله محل های تست و آزمایش ، کنترل هواپیما و کلیه عملیات و دستگاه های مربوطه ، پایگاه های جابجایی موتور و تعمیر هواپیما و کلیه سیستم ها و تجهیزات مربوطه .
9- تجهیزات مربوط به تست سوخت هواپیما ، حفاظت از محیط زیست ، تجهیزات هواشناسی و پایگاه های هواشناسی ، سیستم های کمک ناوبری ، سیستم های برج مراقبت ، راهبردهایی جهت کنترل مراکز پر سر و صدا و سایر سیستم های فنی و خدماتی .
10- فناوری اطلاعات و نرم افزارهای مربوط به : کنترل ترافیک هوایی (ATC Systems ) ، کمک ناوبری ، ارتباطات ، نرم افزارهای مدیریت فرودگاه ، چمدان ها و ردیابی آنان ، بارهای هوایی ، مسافران و نرم افزارهای مدیریت ترافیک و عملیات پرواز ، خدمات اینترنتی ، سایر نرم افزارها و خدمات مربوطه .
11- سیستم های پردازش اطلاعات و سخت افزارها ، سرورهای کامپیوتری ، پرینتر و اسکنرها ، دستگاه های بارکد خوان و سیستم های نوری ( OCR ) ، سایر سخت افزارهای کامپیوتری .
 12- سیستم های فناوری اطلاعات در بخش مربوط به مسافران شامل : مانیتورهای اطلاعات پروازهای داخلی و خارجی ، سیستم های اطلاع رسانی عمومی ، سیستم های پیشرفته کنترل مسافران کامپیوترها ، کیوسک ها و تجهیزات مربوطه و سیستم های ترانزیت سریع آنان و سایر تجهیزاتی که در ترمینال ها برای استفاده عمومی می باشند.
 13- بخش آرشیتکت داخلی فرودگاه و وسایل مربوط به آن اعم از : صندلی ها و مبل های راحتی ، تجهیزات مربوط به فروشگاه ها ، محل های پذیرایی کافی شاپ ها و رستوران ها ، محل های بازی ، وسایل تزیینی داخل سالن ها و کلیه وسایل و تجهیزات مربوطه به طراحی داخل ترمینال ها
 14- کلیه وسایل مربوط به سرویس های بهداشتی ، کف پوش ها ، تجهیزات روشنایی و نورپردازی داخل سالن ها ، تجهیزات مربوط به آگوستیک کردن داخل سالن ها .
15- بخش اطلاعات ، تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در ترمینال ها و کتابچه های راهنمای مسافران و تابلوهای راهنمای درب های ورودی و خروجی از ترمینال ها به سمت هواپیما و یا داخل ترمینالهامسئول یا دبیر همایش:
امکان ارسال مقاله: بله
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 1321
برچسب ها: