چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران

دسته: مهندسی و تکنولوژی
چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷

[نمایشگاه]
تهران - نمایشگاه بین‌المللی تهران
برگزارکننده: شرکت راهکار تجارت، مدیریت کوشا

تاریخ شروع: چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - تاریخ پایان: شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷

تلفن تماس با دبیرخانه: 021-42917000
نمابر: 021-42917100
آدرس وب سایت: http://watex.ir/
آدرس ایمیل: sales@watex.ir

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی کشور؛ چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در تاریخ ۱۱ مهر ماه الی ۱۴ مهر ماه ۱۳۹۷ در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این نمایشگاه در تاریخ های یاد شده به نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه نمایند.

درباره نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه که سالانه با حضور جمع کثیری از شرکتهای توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت آب و فاضلاب برپا می گردد فرصت بسیار مغتنمی است تا شرکتهای فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیتها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.
لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت مهم و کلیدی می رساند چهاردهمین دوره این نمایشگاه بین المللی در تاریخ ۱۱ الی ۱۴ مهر ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
در این راستا ستاد برگزاری قصد دارد با رویکردی متفاوت خدمات ویژه ای را جهت هرچه بهتر معرفی کردن شرکت کنندگان در این نمایشگاه ارائه نماید.
با این امید که برگزاری این رویداد بزرگ با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران و جهان باشد.

مسئول یا دبیر همایش:
امکان ارسال مقاله: خیر
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 2194
برچسب ها: